Sledovat Největší hory světa online

Sledujte Největší hory světa online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 119 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Největší hory světa
  Sledovat Největší hory světa online
Žánr:
Dokument, Přírodní svět
Režie:
Nicola Seare
Hrají a postavy:
Adam Longworth (Self - Narrator 3 díly, 2018), Alasdair Macleod (Self - Royal Geographical Society 1 díl, 2018), Doug Richardson (Self - Zoologist 1 díl, 2018), Rachel Anderson (Self - Emergency doktor 1 díl, 2018), Suzy Stokes (Self - Emergency doktor 1 díl, 2018), Jost Kobusch (Self - Mountaineer 1 díl, 2018)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2018
Popis:
Poznejte nejikoničtější vrcholy a odhalte nejen jejich krásy, ale i skrytou osobnost. Nenechte si ujít dramatické příběhy o prvních pokusech o jejich zdolání, epických soubojích s nepříznivými podmínkami a divokými živly nebo výjimečnými zvířaty i rostlinami, které obývají nejvyšší patra naší planety.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko