Sledovat Největší hory světa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Dokument Největší hory světa
  Sledovat 1570 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Přírodní svět
Režie:
Nicola Seare
Hrají a postavy:
Adam Longworth (Self - Narrator 3 díly, 2018), Alasdair Macleod (Self - Royal Geographical Society 1 díl, 2018), Doug Richardson (Self - Zoologist 1 díl, 2018), Rachel Anderson (Self - Emergency doktor 1 díl, 2018), Suzy Stokes (Self - Emergency doktor 1 díl, 2018), Jost Kobusch (Self - Mountaineer 1 díl, 2018)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2018
Popis:
Poznejte nejikoničtější vrcholy a odhalte nejen jejich krásy, ale i skrytou osobnost. Nenechte si ujít dramatické příběhy o prvních pokusech o jejich zdolání, epických soubojích s nepříznivými podmínkami a divokými živly nebo výjimečnými zvířaty i rostlinami, které obývají nejvyšší patra naší planety.
Hodnocení:
60 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko