Sledovat Největší hory světa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Dokument Největší hory světa
  Sledovat 1545 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dokument, Přírodní svět
Režie:
Nicola Seare
Hrají a postavy:
Adam Longworth (Self - Narrator 3 díly, 2018), Alasdair Macleod (Self - Royal Geographical Society 1 díl, 2018), Doug Richardson (Self - Zoologist 1 díl, 2018), Rachel Anderson (Self - Emergency doktor 1 díl, 2018), Suzy Stokes (Self - Emergency doktor 1 díl, 2018), Jost Kobusch (Self - Mountaineer 1 díl, 2018)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2018
Popis:
Poznejte nejikoničtější vrcholy a odhalte nejen jejich krásy, ale i skrytou osobnost. Nenechte si ujít dramatické příběhy o prvních pokusech o jejich zdolání, epických soubojích s nepříznivými podmínkami a divokými živly nebo výjimečnými zvířaty i rostlinami, které obývají nejvyšší patra naší planety.
Hodnocení:
60 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko