Sledovat Nejdrsnější expedice s Jamesem Cracknellem online

Sledujte Nejdrsnější expedice s Jamesem Cracknellem online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 82 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
  Sledovat Nejdrsnější expedice s Jamesem Cracknellem online
Žánr:
dokument, reality tv, expedice
Režie:
Ross Haley
Hrají:
James Cracknell (Hazen Audel - Host unknown episodes)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
1. díl (Ztracené město Z): James se vydává do Amazonie, aby vyšetřil záhadné zmizení badatele plukovníka Percyho Fawcetta v džungli. Tato výprava je mnohem nebezpečnější, než si představoval. 2. díl (Livingstone v Africe): James se vydává do Jižní Afriky, aby putoval ve šlépějích slavného objevitele Dr. Davida Livingstona. Cestou narazí na nejnebezpečnější zvířata Afriky. 3. díl (Zlatá horečka): James Cracknell navštíví jednu z nejvyprahlejších a nejextrémnějších oblastí světa, aby si na vlastní kůži vyzkoušel, co museli překonat pionýři dob americké zlaté horečky. 4. díl (Ztroskotanci): James se ocitá na odlehlém ostrově uprostřed Jižního Pacifiku, ve kterém je plno žraloků. Zde si vyzkouší, jak na pustém břehu přežili ztroskotanci po námořních neštěstích.
Sledujte na:
Prima ZOOM

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.