Sledovat Nejdrsnější expedice s Jamesem Cracknellem online

Sledujte Nejdrsnější expedice s Jamesem Cracknellem online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 96 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, reality tv, expedice Nejdrsnější expedice s Jamesem Cracknellem na !
  Sledovat Nejdrsnější expedice s Jamesem Cracknellem online
Žánr:
dokument, reality tv, expedice
Režie:
Ross Haley
Hrají a postavy:
James Cracknell (Hazen Audel - Host unknown episodes)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
1. díl (Ztracené město Z): James se vydává do Amazonie, aby vyšetřil záhadné zmizení badatele plukovníka Percyho Fawcetta v džungli. Tato výprava je mnohem nebezpečnější, než si představoval. 2. díl (Livingstone v Africe): James se vydává do Jižní Afriky, aby putoval ve šlépějích slavného objevitele Dr. Davida Livingstona. Cestou narazí na nejnebezpečnější zvířata Afriky. 3. díl (Zlatá horečka): James Cracknell navštíví jednu z nejvyprahlejších a nejextrémnějších oblastí světa, aby si na vlastní kůži vyzkoušel, co museli překonat pionýři dob americké zlaté horečky. 4. díl (Ztroskotanci): James se ocitá na odlehlém ostrově uprostřed Jižního Pacifiku, ve kterém je plno žraloků. Zde si vyzkouší, jak na pustém břehu přežili ztroskotanci po námořních neštěstích.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.