Sledovat Nacisté a okultismus online

Sledujte Nacisté a okultismus online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 97 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, drama, historický Nacisté a okultismus na !
  Sledovat Nacisté a okultismus online
Žánr:
dokument, drama, historický
Režie:
Serge Ou
Hrají a postavy:
Dan Eady (Heinrich Himmler), Paul Geoghegan (Hitler), Susannah Heschel (Susannah Heschel - Author, The Aryan Jesus), Adolf Hitler (on sám), Samuel Koehne (Samuel Koehne - Historical & Philosophical Stu), Gary L. Krupp (Gary L. Krupp - Editor, Pope Pius XII and World Wa)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2017
Popis:
V nacistické Třetí říši a šílených plánech jejího vůdce Adolfa Hitlera hrál okultismus jednu z klíčových rolí. Strůjce holocaustu Heinrich Himmler věřil astrologii a snažil se stvořit armádu zombie. Samotný Hitler nepochyboval o moci černé magie a účinku psychických schopností. K obojímu přihlédnul, když vytvářel vojenské strategie i propagandu.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.