Sledovat Na velikosti záleží online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Na velikosti záleží
  Sledovat 1522 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Drama, Sitcom
Režie:
Alexander Payne
Hrají a postavy:
Thomas Jane (Ray Drecker), Jane Adamsová (Tanya Skagle), Eddie Jemison (Ronnie Haxon), Charlie Saxton (Damon Drecker), Sianoa Smit-McPhee (Darby Drecker), Anne Hecheová (Jessica Haxon)
Země:
USA
Rok výroby:
2009-2011
Popis:
Je to pěkná dřina vydělávat si na živobytí nejstarší profesí.

Komediální seriál vypráví o basketbalovém kouči Rayovi Dreckerovi, který se ocitl v krizové situaci a stíhá ho jedna rána za druhou. Někdejší středoškolská sportovní hvězda ztratila už dávno svůj věhlas, Ray je teď rozvedený trenér ve středním věku, bojuje o to, aby znovu získal do péče své děti, a vyhoří mu dům. Ve snaze získat nové místo se rozhodne využít svých nejlepších schopností a podnikne poslední pokus změnit svůj osud. Zoufalé časy si žádají zoufalé činy...
Hodnocení:
71 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski