Sledovat Muž, který rozluštil Hitlerovy šifry online

Sledujte Muž, který rozluštil Hitlerovy šifry online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 119 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Muž, který rozluštil Hitlerovy šifry
  Sledovat Muž, který rozluštil Hitlerovy šifry online
Žánr:
Dokument, Historický
Režie:
Russell England, John Smithson
Hrají a postavy:
Steven Mackintosh (sám sebou - vypravěč), Brian Deacon (Gordon Welchman), Rosamund Welchman (Rosamund Welchman - Gordon Welchman's Daughter), W. Gordon Welchman (W. Gordon Welchman - Ex-Head of Hut 6, Bletchley P), Sinclair McKay (Sinclair McKay - Author, 'The Secret Life of Bletc), Jimmy Thirsk (Jimmy Thirsk - Veteran, Hut 6)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Náš film je vzpomínkou a holdem vzdaným Gordonu Welchmanovi, britskému luštiteli šifer, člověku, jenž sehrál vysoce záslužnou roli v podkopání komunikace hitlerovského Německa a při vytváření protokolu nakládání s daty, který využívala později ustavená tajná služba.
Hodnocení:
73 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski