Sledovat Michael Jackson´s This is it online

Sledujte Michael Jackson´s This is it online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 95 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, hudba & umění Michael Jackson´s This is it na STV2!
  Trailer k pořadu Michael Jackson´s This is it   Sledovat Michael Jackson´s This is it online
Žánr:
dokument, hudba & umění
Režie:
Kenny Ortega
Hrají a postavy:
Michael Jackson (on sám), Alex Al (Electric and Synth Bass), Alexandra Apjarova (ona sama), Nick Bass (on sám), Michael Bearden (klávesy), Irina Brecher (ona sama)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Snímek THIS IS IT Michaela Jacksona nabídne Jacksonovým fanouškům a milovníkům jeho hudby po celém světě jedinečný pohled do zákulisí zpěváka, jak zdokonaloval, tvořil a zkoušel na své vyprodané koncerty, které se měly konat letos v létě v londýnské O2 Aréně. Film zachycuje měsíce od dubna do června 2009 a je produkován za plné podpory Estate of Michael Jackson. Čerpá z více než jednoho sta hodin materiálů natočených v zákulisí, ukazuje Jacksona, jak zkoušel řadu svých písní na svá vystoupení. Publiku se dostane jedinečného a soukromého pohledu na Jacksona, jak ho nikdy předtím nevidělo. V neupravovaném a upřímném detailu zachycuje snímek THIS IS IT Michaela Jacksona jako zpěváka, tanečníka, filmaře, architekta, kreativního genia a velkého umělce, jak tvoří a zdokonaluje svoji výslednou show. Kenny Ortega, který byl jak kreativním partnerem Michaela Jacksona, tak režisérem jevištní show, také režíruje tento film, který produkují Randy Phillips, Kenny Ortega a Paul Gongaware. Výkonnými producenty jsou John Branca a John McClain. Film bude po celém světě distribuován společností Sony Pictures Releasing. Omezené množství vstupenek bude možné rezervovat s dvoutýdenním předstihem před zahájením prodeje, který začne 27. září.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.