Sledovat Marhuľový lekvár online

Sledujte Marhuľový lekvár online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 98 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online drama Marhuľový lekvár na !
  Sledovat Marhuľový lekvár online
Žánr:
drama
Režie:
Zoro Laurinc
Hrají a postavy:
Zdena Studenková, František Kovár, Adela Gáborová, Deana Horváthová-Jakubisková, Peter Barták
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Televizní adaptace povídky F. Kárinthyho o tom, jak je důležité mít někde pocit domova. Meruňkový džem symbolizuje domov, rodinnou pohodu, po níž nevýslovně touží malý chlapeček Ferko, žijící se svými rodiči v jednom maďarském městečku ve 30-tých letech 20.století. Matka s nenaplněnou touhou stát se slavnou klavíristkou a otec s ještě vzdálenějším snem být světoznámým a bohatým spisovatelem na syna nemají ani chvilku čas, ani jediné laskavé slovo. Milující společnicí mu je jen služka Mance, která však pro nedorozumění s pány odchází. Ferko zůstává sám, zklamaný a neochotný přijmout nabízené přátelství nové služky Rózy. Jenže i on má svůj velký sen a právě Róza mu ho pomůže splnit.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski