Dokument Man On Wire

Sledovat
Man On Wire
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

1974. 411 metrů nad zemí. Umělecký zločin století.
Strhující dokument Jamese Marshe Muž na laně odhaluje celoživotní posedlost výjimečného provazochodce, žongléra a performera, nadaného samouka, Francouze Philippa Petita, který se proslavil neuvěřitelným husarským kouskem: nezákonným „brouzdáním“ na ocelovém laně, nataženém mezi tehdy nejvyššími budovami světa, věžemi newyorského Světového obchodního centra (WTC), jež se po dlouhých přípravách, překonání mnoha překážek a zvládnutí řady technických problémů uskutečnilo brzy ráno 7. srpna 1974 za pomoci tří společníků, kteří zdolali všechna úskalí unikátního adrenalinového plánu. Představení ve výšce více jak 400 m nad probouzejícím se Manhattanem trvalo skoro hodinu.

Žánr: Dokument
Režie: James Marsh
Hrají a postavy: Philippe Petit (on sám), Jean Francois Heckel (on sám), Jean-Louis Blondeau (on sám), Annie Allix (ona sama), David Forman (on sám), Alan Welner (on sám)
Scénář: Philippe Petit
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko