Sledovat Man On Wire online

Sledujte Man On Wire online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 122 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Man On Wire
  Trailer k pořadu Man On Wire   Sledovat Man On Wire online
Žánr:
Dokument
Režie:
James Marsh
Hrají a postavy:
Philippe Petit (on sám), Jean Francois Heckel (on sám), Jean-Louis Blondeau (on sám), Annie Allix (ona sama), David Forman (on sám), Alan Welner (on sám)
Scénář:
Philippe Petit
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
1974. 411 metrů nad zemí. Umělecký zločin století.

Strhující dokument Jamese Marshe Muž na laně odhaluje celoživotní posedlost výjimečného provazochodce, žongléra a performera, nadaného samouka, Francouze Philippa Petita, který se proslavil neuvěřitelným husarským kouskem: nezákonným „brouzdáním“ na ocelovém laně, nataženém mezi tehdy nejvyššími budovami světa, věžemi newyorského Světového obchodního centra (WTC), jež se po dlouhých přípravách, překonání mnoha překážek a zvládnutí řady technických problémů uskutečnilo brzy ráno 7. srpna 1974 za pomoci tří společníků, kteří zdolali všechna úskalí unikátního adrenalinového plánu. Představení ve výšce více jak 400 m nad probouzejícím se Manhattanem trvalo skoro hodinu.
Hodnocení:
77 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko