Sledovat Lovecká sezóna online

Sledujte Lovecká sezóna online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 97 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Lovecká sezóna na !
  Trailer k pořadu Lovecká sezóna   Sledovat Lovecká sezóna online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Roger Allers, Jill Culton, Anthony Stacchi
Hrají a postavy:
Martin Lawrence (Boog (hlas)), Ashton Kutcher (Elliot (hlas)), Gary Sinise (Shaw (hlas)), Debra Messingová (Beth (hlas)), Billy Connolly (McSquizzy (hlas)), Georgia Engelová (Bobbie (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Jelen za všechny, všichni za medvěda.

Do života Booga, zdomácnělého medvěda grizzlyho bez jakýchkoliv schopností nutných k přežití v divočině, vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný jelenec Elliot. Když Elliot Booga přesvědčí, aby opustil svůj pohodlný domov v garáži správce parku a okusil, jak chutná život v opravdové přírodě, věci se rychle začnou vymykat kontrole. Oba hrdinové jsou pouhé tři dny před začátkem lovecké sezóny přemístěni do lesa, kde se musí co nejrychleji aklimatizovat. Oba musí udělat vše proto, aby se jim podařilo rychle sjednotit ostatní zvířata a získat les zpátky.
Hodnocení:
63 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.