Sledovat Lemmy online

Sledujte Lemmy online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Lemmy
  Trailer k pořadu Lemmy   Sledovat Lemmy online
Žánr:
Životopisný, Dokument, Hudba & Umění
Režie:
Greg Olliver, Wes Orshoski
Hrají a postavy:
Lemmy (on sám), Phil Campbell (on sám), Mikkey Dee (on sám), David M. Navarro (on sám), Katherine von Drachenberg (ona sama), Nikki Sixx (on sám)
Scénář:
Greg Olliver, Wes Orshoski
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Život a kariéra heavymetalového průkopníka Lemmy Kilmistera z Motörhead.

Dokument zobrazující osobní i profesionální život Lemmyho Kilmistera, britského zpěváka a baskytaristy, zakladatele heavy-metalové skupiny Motörhead. Na své vice jak čtyŕicetileté rockové cestě viděl Beatles v Liverpoolu ještě předtím, než vydali prvou desku, jezdil jako roadie s Jimmym Hendrixem, hrál v rockových kapelách Merseybeat a Psychadelic. Stal se inspirací takovým legendám, jako Dave Grahl, Slash, Metallica - ty všechny ve filmu účinkují, spolu s Ozzy Osbournem, Alice Cooperem a mnoha dalšími. Tuto unikátní postavu světového rocku sledovala kamera po dobu tří let, aby zachytila Lemmyho každodenní život. Jsou v něm klidné, sebeodhalující chvíle doma, uvidíme ho při jam sessions s Davem Grahlem i jako rockového hrdinu, řidiče válečného tanku. Představuje muže se smyslem pro humor, osobitého filosofa, jakého by jste možná neočekávali.
Hodnocení:
78 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko