Dokument Lemmy

Sledovat
Lemmy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Život a kariéra heavymetalového průkopníka Lemmy Kilmistera z Motörhead.
Dokument zobrazující osobní i profesionální život Lemmyho Kilmistera, britského zpěváka a baskytaristy, zakladatele heavy-metalové skupiny Motörhead. Na své vice jak čtyŕicetileté rockové cestě viděl Beatles v Liverpoolu ještě předtím, než vydali prvou desku, jezdil jako roadie s Jimmym Hendrixem, hrál v rockových kapelách Merseybeat a Psychadelic. Stal se inspirací takovým legendám, jako Dave Grahl, Slash, Metallica - ty všechny ve filmu účinkují, spolu s Ozzy Osbournem, Alice Cooperem a mnoha dalšími. Tuto unikátní postavu světového rocku sledovala kamera po dobu tří let, aby zachytila Lemmyho každodenní život. Jsou v něm klidné, sebeodhalující chvíle doma, uvidíme ho při jam sessions s Davem Grahlem i jako rockového hrdinu, řidiče válečného tanku. Představuje muže se smyslem pro humor, osobitého filosofa, jakého by jste možná neočekávali.

Žánr: Životopisný, Dokument, Hudba & Umění
Režie: Greg Olliver, Wes Orshoski
Hrají a postavy: Lemmy (on sám), Phil Campbell (on sám), Mikkey Dee (on sám), David M. Navarro (on sám), Katherine von Drachenberg (ona sama), Nikki Sixx (on sám)
Scénář: Greg Olliver, Wes Orshoski
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko