Sledovat Lagerfeld - důvěrné online

Sledujte Lagerfeld - důvěrné online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Lagerfeld - důvěrné
  Sledovat Lagerfeld - důvěrné online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Dokument
Režie:
Rodolphe Marconi
Hrají a postavy:
Karl Lagerfeld (on sám), Nicole Kidmanová (ona sama), Brad Kroening (modelka), Princess Caroline of Monaco (ona sama), Christy Bella Joiner (modelka), Alek Wek (modelka)
Země:
Francie
Rok výroby:
2007
Popis:
Známý návrhář poprvé souhlasil s tím, že poodhalí své soukromí a otevře je filmovému režisérovi. Dosud neexistuje jediný Lagerfeldův autorizovaný životopis a paměti, které prý napsal, zatím nebyly zveřejněny. Po třech letech práce a více než tři sta hodinách natáčení nám Rodolphe Marconi odhaluje pohledem filmaře běžný život Karla Lagerfelda a nabízí důvěrný portrét osobnosti, která zůstává zahalena tajemstvím.
Hodnocení:
66 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko