Dokument Lagerfeld - důvěrné

Sledovat
Lagerfeld - důvěrné
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Známý návrhář poprvé souhlasil s tím, že poodhalí své soukromí a otevře je filmovému režisérovi. Dosud neexistuje jediný Lagerfeldův autorizovaný životopis a paměti, které prý napsal, zatím nebyly zveřejněny. Po třech letech práce a více než tři sta hodinách natáčení nám Rodolphe Marconi odhaluje pohledem filmaře běžný život Karla Lagerfelda a nabízí důvěrný portrét osobnosti, která zůstává zahalena tajemstvím.

Žánr: Dokument
Režie: Rodolphe Marconi
Hrají a postavy: Karl Lagerfeld (on sám), Nicole Kidmanová (ona sama), Brad Kroening (modelka), Princess Caroline of Monaco (ona sama), Christy Bella Joiner (modelka), Alek Wek (modelka)
Země: Francie
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko