Sledovat Krížnik Potemkin online

Sledujte Krížnik Potemkin online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online drama, historický, válečný Krížnik Potemkin na !
  Trailer k pořadu Krížnik Potemkin   Sledovat Krížnik Potemkin online
Žánr:
drama, historický, válečný
Režie:
Sergei M. Eisenstein
Hrají a postavy:
Aleksandr Antonov (Grigory Vakulinchuk - Bolshevik Sailor), Vladimir Barsky (Commander Golikov), Grigori Aleksandrov (Chief Officer Giliarovsky), Ivan Bobrov (mladý Sailor Flogged While Sleeping), Mikhail Gomorov (Militant Sailor), Aleksandr Levshin (Petty Officer)
Země:
Rusko
Rok výroby:
1925
Popis:
Za svůj mimořádný úspěch vděčí Křižník Potěmkin zjitřené emocionalitě, kdy jeden citový poryv je umocňován jiným, ještě intenzivnějším, kdy statické záběry jsou přerušovány scénami vrcholně expresívními. Ohromuje už úvodní sekvence - ona masívní, přímo proti kameře se řítící mořská vlna, jež se vzápětí roztříští o kamenné molo na miliardy kapek. Tak je již prvním obrazem navozen celkový patetický tón Ejzenštejnova druhého filmu, jímž režisér po svém oslavil dvacáté výročí revoluce z roku 1905.
Hodnocení:
79 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski