Dokument
Kouzlo divočiny

Dokument Kouzlo divočiny
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

V Americe se v roce 1872 zrodila myšlenka národního parku. Vezmeme vás na projížďku těmi nejvyhlášenějšími z nich, jako je Yellowston, Denali na Aljašce, Waterton-Glacier, rezervace Kluane a Národní park Banff. Provedou vás jimi strážci a vědci, kteří se věnují ochraně a zkoumání této jedinečné a krásné přírody.

Originální název:

The Magic of the Wild

Hrají a postavy: Harvey Locke (Self - Conservationist / ... 3 díly 2013), Rick Wallen (Self - Wildlife Biologist 1 díl 2013), Eva Glanzmann (Self - Tour Guide 1 díl 2013), Bill Hoppe (Self - farmář and Hunting Guide 1 díl 2013), Andrew Williams (Self - Bush Pilot 1 díl 20
Země: Německo
Rok výroby: 2013
Vysíláno na: Prima ZOOM
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina