Sledovat Kosatky online

Sledujte Kosatky online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online Dokument, Drama Kosatky na !
  Trailer k pořadu Kosatky   Sledovat Kosatky online
Žánr:
Dokument, Drama
Režie:
Gabriela Cowperthwaite
Hrají a postavy:
Tilikum (on sám), John Hargrove (John Hargrove - Former SeaWorld Trainer), Samantha Berg (Samantha Berg - Former SeaWorld Trainer), Mark Simmons (John Hargrove - Former SeaWorld Trainer), Kim Ashdown (ona sama), Dean Gomersall (John Hargrove - Former SeaWorld Trainer)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Návštěva vodního světa může být příjemná nedělní zábava. Kosatky podle pokynů vyskakují do vzduchu, pleskají ploutvemi nebo vozí trenéry na čumáku. A děti nadšeně tleskají. Když však zvíře náhle strhne trenéra pod vodu, lidé šokovaně přihlížejí... Najednou je to zvíře, kdo má situaci pod kontrolou. O otázkách odvěké snahy člověka podmanit si živý svět vypráví strhující snímek Gabriely Cowperthwaite. Na příběhu kosatky Tilikum přibližuje režisérka psychiku zvířat držených ve frustrujících podmínkách světové sítě vodních parků SeaWorld, která si na
Hodnocení:
82 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski