Dokument Kokainoví kovbojové

Sledovat
Kokainoví kovbojové
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

70. a 80. léta byla pro Miami Beach na Floridě nejkrvavější v historii. Střelba a vraždy na denním pořádku, policie bezmocná. Vše měli na svědomí "kokainoví kovbojové", pašeráci drog, kteří zásobovali Floridu a celé Spojené státy marihuanou, ale hlavně kokainem. V dokumentu Billyho Corbena nahlédneme prostřednictvím bývalého drogového dealera do světa drog, zbraní, vražd, pašeráctví a vydírání v jedinečném podání. Dokument odhaluje zákulisí drogových válek a pašování drog v Maiami v 70. a 80. letech minulého století.

Žánr: Dokument, Krimi
Režie: Billy Corben
Hrají a postavy: Jon Roberts (on sám), Al Sunshine (on sám), Sam Burstyn (on sám), Mickey Munday (on sám), Bob Palumbo (on sám), Toni Mooney (ona sama)
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko