Sledovat Když Švýcaři slouží pod dvěma vlajkami online

Sledujte Když Švýcaři slouží pod dvěma vlajkami online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 110 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Když Švýcaři slouží pod dvěma vlajkami
  Sledovat Když Švýcaři slouží pod dvěma vlajkami online
Žánr:
Historický, Válečný
Popis:
(When the Swiss served two flags) Počátek 19. století. V té době řada švýcarských mužů odešla na jih Itálie, do Neapole, aby utekla před útrapami, způsobenými hladomorem a nezaměstnaností, které přišly během napoleonských válek. Doufali, že najdou bohatství v zemi, která tehdy představovala jednu z největších příležitostí. Nebyli to jen řemeslníci, obchodníci či dělníci, často šlo o vojáky, kteří chtěli na jihu Evropy vybudovat kariéru. V Neapoli je ale čekalo rozčarování, získat postavení nebylo jednoduché, všude vládla korupce. Přesto byl švýcarský sbor považován za páteř zdejší armády… Kde všude dokázal svou statečnost? Sledujte tento zajímavý dokument, kde vystupují i pravnuci některých hrdinů.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski