Sledovat Kapitán Mike křižuje Ameriku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Kapitán Mike křižuje Ameriku
  Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument
Režie:
Michael Moore
Hrají a postavy:
Michael Moore (on sám), Eddie Vedder (on sám), Robert Ellis Orrall (on sám), Steve Earle (on sám), Celeste Zappala (ona sama), Eric Blickenstaff (on sám)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Filmový dokument, který napsal, režíroval a namluvil režisér Michael Moore jako snímek o politickém klimatu v Americe před volbami v roce 2004. Je to jeho turné po 60 městech, univerzitních městečkách a dalších místech. Tvrdohlavý dokumentarista se detailně podíval na politické tendence vysokoškolských studentů, oslovuje nevoliče v předvolební Americe, která se rozhodovala mezi kandidáty Georgem W. Bushem a Johnem Kerrym.
Hodnocení:
52 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko