Sledovat Janis online

Sledujte Janis online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 114 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Janis
  Sledovat Janis online
Žánr:
Životopisný, Dokument, Hudba & Umění
Režie:
Amy Berg
Hrají a postavy:
Janis Joplin (ona sama), Cat Power (Janis Joplin), Karleen Bennett (Karleen Bennett - Janis Joplin's childhood friend), Laura Joplin (Laura Joplin - Janis Joplin's Sister), Michael Joplin (Michael Joplin - Janis Joplin's Brother), J. Dave Moriaty (J. Dave Moriaty - Janis Joplin's schoolfriend)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Janis Joplinová dokázala během krátké, ale oslnivé kariéry, která skončila předčasnou smrtí v pouhých 27 letech, navždy změnit tvář rockové hudby. Turbulentní život fenomenální zpěvačky s heslem „sex, drogy a rock’n’roll“ rekonstruuje režisérka Amy Bergová nejen skrze archivní videozáznamy, ale i dosud nezveřejněnou osobní korespondenci a výpovědi Janisiných nejbližších přátel.
Hodnocení:
74 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski