Sledovat Hitler: Vzestup zla online

Sledujte Hitler: Vzestup zla online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 110 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Hitler: Vzestup zla
  Trailer k pořadu Hitler: Vzestup zla   Sledovat Hitler: Vzestup zla online
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Válečný
Režie:
Christian Duguay
Hrají a postavy:
Robert Carlyle (Adolf Hitler), Stockard Channingová (Klara Hitlerová), Jena Maloneová (Geli Raubalová), Julianna Marguliesová (Helene Hanfstaenglová), Matthew Modine (Fritz Gerlich), Liev Schreiber (Ernst Hanfstaengl)
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Robert Carlyle v titulní roli kanadsko-amerického filmu o jednom z největších zločinců lidstva a jeho cestě k moci.

Životopisný snímek mapuje životní cestu Adolfa Hitlera, který smutně proslul jako jeden z nejhrůznějších diktátorů v dějinách lidstva, od dob jeho mládí, kdy jako zhrzený uchazeč o studium na malířské akademii odchází do 1. světové války, až do jmenování říšským kancléřem. Porážka jeho země v něm rozněcuje nacionalistický fanatismus, provázený antisemitismem, chorobné vášně, které záhy přerostou v celoživotní posedlost. Pod jejím vlivem Hitler, využívaje celonárodní poválečné apatie a posléze i hospodářské krize, se v čele NSDAP pomalu, ale neúprosně vypracovává, roste a sílí. O šílenství "jeho boje", ale i o jeho soukromí, spolupracovnících i odpůrcích pojednává první díl velkoryse výpravného snímku, jehož scénář je založen na pečlivě prostudovaných historických pramenech a jenž byl z velké části natáčen v Čechách.
Hodnocení:
74 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski