Sledovat Fjällräven Classic - Laponskom po vlastných online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Dokument Fjällräven Classic - Laponskom po vlastných
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Expedice
Rok výroby:
2014
Popis:
110 kilometrov po vlastných, napospas počasiu, bez pohodlnej postele a bez mobilného signálu. O tom a mnohom ďalšom je trek Fjällravän Classic na severe Švédska. Pri niekoľkodňovej turistike za severným polárnym kruhom je mnoho času na zamyslenie sa, prehodnotenie priorít, či oddychu od rutinného života. Ako sa s náročnými podmienkami popasovali Slováci? Odpoveď dá dokument Fjällräven Classic – Laponskom po vlastných.. Slovenská republika (2014).

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko