Sledovat Film o filme: "Když draka bolí hlava" online

Sledujte Film o filme: "Když draka bolí hlava" online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 97 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument Film o filme: "Když draka bolí hlava" na !
  Sledovat Film o filme: "Když draka bolí hlava" online
Žánr:
dokument
Rok výroby:
2018
Popis:
Film o filme - "Když draka bolí hlava", sprostredkuje divákovi atmosféru pri nakrúcaní rozprávky s pesničkami o drakovi, láske slovenského princa a českej princeznej, o škriatkovi Blivajzovi, ktorý aj keď sa snaží všade škodiť, je humornou postavičkou, o dvojhlavom drakovi, ktorý hovorí dvojjazyčne. Na príprave a realizácii rozprávky, ako vypovedajú v dokumente Dušan Rapoš a Petr Šiška išlo tvorcom o to, aby ako slovenské, tak české deti vedeli, že sme si ako národy nikdy neprestali byť blízki, ako v každej rozprávke, aj v tejto, víťazí dobro nad zlom a každá kliatba sa dá zrušiť vďaka zdravému rozumu. Česká republika (2018)

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.