Sledovat Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! online

Sledujte Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online Reality TV Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! na !
  Sledovat Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! online
Žánr:
Reality TV
Hrají a postavy:
Ben Bledsoe (on sám), Carmen Geiss (ona sama), Davina Shakira Geiss (ona sama), Robert Geiss (on sám), Shania Tyra Geiss (ona sama)
Země:
Německo
Rok výroby:
2011
Popis:
Reality show o bohaté rodině Geissenovců, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. 46-letý multimilionář Robert Geiss, zakladatel módní značky Uncle Sam, žije se svou rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Geiss vlastní mnohé nemovitosti, mj. penthouse v Monaku, vilu v Saint Tropez či reprezentativní dům v Kitzbühelu, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybí Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že si Robert Geiss vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může pouze zdát? Přesvědčte se o tom v seriálu německé RTL II a vyrazte s Geissenovci na cestu do zajímavých koutů naší planety.
Hodnocení:
33 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski