Sledovat Deník francouzského reportéra online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Deník francouzského reportéra
  Sledovat 1451 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument
Režie:
Raymond Depardon, Claudine Nougaret
Hrají a postavy:
Raymond Depardon (on sám), Claudine Nougaret (ona sama), Henry Chapier (on sám), Jacques Chirac (on sám), Mireille Aigroz (ona sama), Alain Delon (on sám)
Země:
Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Je to deník, cestování časem. On fotografuje Francii, ona hledá kousky nevydaných filmů, které si on pečlivě schovává: jeho začátky za kamerou, reportáže z celého světa, útržky z jejich vzpomínek, naší historie... Fotograf, reportér a dokumentarista Raymond Depardon dostal k letošním sedmdesátinám film, který mapuje jeho pozoruhodnou kariéru. Od začátku šedesátých byl s kamerou všude tam, kde to zavánělo válečným konfliktem, ve Venezuele, na Haiti, ve střední Africe... V roce 1969 nemohl chybět v Praze, kde natočil působivé záběry pro svůj první samostatný dokument, byl o Janu Palachovi. Častokrát mu šlo o život, viděl umírat mnoho lidí, přesto emocionálně neokoral a se stejným nasazením jako válečné konflikty dokázal dokumentovat život docela obyčejných lidí. I o tom je tento film.
Hodnocení:
70 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko