Sledovat Deník francouzského reportéra online

Sledujte Deník francouzského reportéra online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 114 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Deník francouzského reportéra
  Sledovat Deník francouzského reportéra online
Žánr:
Dokument
Režie:
Raymond Depardon, Claudine Nougaret
Hrají a postavy:
Raymond Depardon (on sám), Claudine Nougaret (ona sama), Henry Chapier (on sám), Jacques Chirac (on sám), Mireille Aigroz (ona sama), Alain Delon (on sám)
Země:
Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Je to deník, cestování časem. On fotografuje Francii, ona hledá kousky nevydaných filmů, které si on pečlivě schovává: jeho začátky za kamerou, reportáže z celého světa, útržky z jejich vzpomínek, naší historie... Fotograf, reportér a dokumentarista Raymond Depardon dostal k letošním sedmdesátinám film, který mapuje jeho pozoruhodnou kariéru. Od začátku šedesátých byl s kamerou všude tam, kde to zavánělo válečným konfliktem, ve Venezuele, na Haiti, ve střední Africe... V roce 1969 nemohl chybět v Praze, kde natočil působivé záběry pro svůj první samostatný dokument, byl o Janu Palachovi. Častokrát mu šlo o život, viděl umírat mnoho lidí, přesto emocionálně neokoral a se stejným nasazením jako válečné konflikty dokázal dokumentovat život docela obyčejných lidí. I o tom je tento film.
Hodnocení:
70 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski