Sledovat Czysta chata online

Sledujte Czysta chata online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 117 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Czysta chata
  Sledovat Czysta chata online
Žánr:
Reality TV
Režie:
Gina Rubinstein, Sharon Trojan Hollinger, Kim McKoy, Nick Kellis, Mary Jo Thatcher, John Carlo Zenone
Hrají a postavy:
Mark Brunetz (návrhář), Niecy Nashová (ona - Host), Matt Iseman (Go To Guy), Trish Suhrová (Yard Sale Diva / ...), Linda Koopersmith (Organizer / ...), Allen Lee Haff (Yard Sale Guy / ...)
Země:
USA
Rok výroby:
2003-2009
Popis:
Náplní tohoto televizního pořadu je uklízení domů, ve kterých jsou špatné hygienické podmínky a spousta nepotřebných věcí. Hlavní aktéři na začátku přemlouvají uživatele uklízených domů, aby do zahradní aukce dávali co nejvíc věcí, co mají doma. Za utržené peníze se pak nakoupí věci na zmodernizování domu a zbylé neprodané věci jdou do dětských domovů. Na závěr jsou vždy uživatelé domu uvedeni s klapkami na očích do svého domu a odnímají je vždy po vstupu do další nově zrekonstruované místnosti.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski