Sledovat Cała prawda o nasionach online

Sledujte Cała prawda o nasionach online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 99 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument Cała prawda o nasionach na TVP1!
  Sledovat Cała prawda o nasionach online
Žánr:
dokument
Režie:
Jon Betz, Taggart Siegel
Hrají a postavy:
Vandana Shiva (ona sama), Andrew Kimbrell (on sám), Jane Goodall (ona sama), Winona LaDuke (ona sama), Raj Patel (on sám)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Kousek za polárním kruhem na ostrově Špicberky stojí betonová stavba připomínající atomový kryt. Nacházejí se v ní tisíce rostlinných semen z celého světa, které jsou tu střeženy před možnými globálními krizemi. Podobných semenných bank je po celém světě několik. Každé semeno totiž v sobě koncentruje a nese minulé životní cykly přírody i člověka a je současně zárodkem budoucích. Farmáři a ostatní aktivisté se snaží uchránit poslední zbytky lokálních rostlinných variant, které ve světě geneticky modifikovaného typu zemědělství zbývají. Proti potravinářským nadnárodním gigantům se zdá jejich boj jako výkřik do tmy. Avšak kdo ví, zda tyto banky nebude lidstvo již brzy nezbytně potřebovat.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski