Sledovat Bojovníci 2. světové války: Válka na moři online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Bojovníci 2. světové války: Válka na moři
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Historický, Válečný
Režie:
Charles Messenger
Hrají a postavy:
Robert Powell (sám sebou - vypravěč), Albert Adlington (Albert Adlington - Camouflage Section), Vera Atkins (Vera Atkins - Intelligence Officer), Tony Brooks (Tony Brooks - Circuit Organiser), Francis Cammaerts (Tony Brooks - Circuit Organiser), Yvonne Cormeau (Yvonne Cormeau - Radio Operator)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2002
Popis:
Seriál detailně přibližuje elitní bojové jednotky, které se na různých stranách účastnily největšího ozbrojeného konfliktu v lidských dějinách. Dobové záběry a rozhovory s pamětníky divákům přiblíží například německé Waffen-SS, japonské kamikadze, britské „pouštní krysy“, speciální jednotky SAS, australské a novozélandské sbory ANZAC bojující v Libyi.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
CS Mystery CS Mystery Archív a všechna videa pořadů televize CS Mystery online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski