Sledovat Belmondo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Belmondo
  Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Slavní lidé
Režie:
Régis Mardon
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (on sám), Paul Belmondo (on sám), Richard Anconina (on sám), Ursula Andressová (ona sama), Brigitte Bardotová (ona sama), Michel Beaune (on sám)
Země:
Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
V jedinečném celovečerním portrétu se legendární "Bebel" vrací na místa, kde vznikaly jeho nejslavnější filmy. Spolu s ním a jeho synem Paulem navštívíme Rio de Janeiro, Paříž, Řím a francouzskou Rivieru. Paul vede vyšetřování , vyslýchá očité svědky - hvězdy filmů a otcovy osobní přátele, zpovídá svého "papá". Odhaluje okamžiky, které by jinak zůstaly tajemstvím.
Hodnocení:
83 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski