Sledovat Atelier de conversation online

Sledujte Atelier de conversation online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 96 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument Atelier de conversation na 3SAT!
  Sledovat Atelier de conversation online
Žánr:
dokument
Režie:
Bernhard Braunstein
Země:
Rakousko, Francie, Lichtenštejnsko
Rok výroby:
2017
Popis:
Tucet červených židlí, stejný počet sobě navzájem vzdálených životních příběhů. Jedna místnost a jeden společný jazyk se však stávají nástrojem ke sblížení… Cizinci ze všech koutů světa se každý týden potkávají v pařížském Centre Pompidou, aby v bezplatných lekcích pilovali svoji francouzštinu. Váleční uprchlíci, byznysmeni, lékaři, právníci i studenti sedí bok po boku, zaplétajíce se do odlehčených i vážných hovorů, v nichž se kulturní rozdíly nejednou dostanou do mírumilovné kolize. Nástrahy multikulturního soužití, leckdy snáze překonatelné právě za pomoci sdíleného jazyka, se vyjevují v divokých názorových výměnách i úsměvně rozpačitých monolozích, letmých gestech i jemné mimice tváří.
Sledujte na:
3SAT 3SAT Archív a všechna videa pořadů televize 3SAT online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.