Sledovat Aldabra: Byl jednou jeden ostrov online

Sledujte Aldabra: Byl jednou jeden ostrov online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online Rodinný, Přírodní svět Aldabra: Byl jednou jeden ostrov na !
  Trailer k pořadu Aldabra: Byl jednou jeden ostrov   Sledovat Aldabra: Byl jednou jeden ostrov online
Žánr:
Rodinný, Přírodní svět
Režie:
Steve Lichtag
Hrají a postavy:
Oldřich Kaiser (vypravěč)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Dotkněte se nepoznaného světa, dokud je čas.

Výlet do míst, kam lidská noha takřka nemá možnost vkročit, příběh plný fascinujících dobrodružství zdejšího přírodního světa a mimořádný zážitek, jaký může nabídnout jen nejmodernější 3D technologie - všechny tyto atributy a ještě mnohem více v sobě sdružuje nový film ALDABRA: BYL JEDNOU JEDEN OSTROV. Působivý rodinný snímek nabízí unikátní osudové příběhy podivuhodných živočichů, kteří obývají atol Aldabra, kteří se zde rodí, vytvářejí společenství, přivádějí na svět mladé i bojují o své přežití. Film Aldabra: Byl jednou jeden ostrov není přírodopisným dokumentem, je vzrušujícím a napínavým příběhem ze světa přírody.
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski