Sledovat A čo ďalej, Baltazár online

Sledujte A čo ďalej, Baltazár online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 98 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online drama, krimi A čo ďalej, Baltazár na !
  Trailer k pořadu A čo ďalej, Baltazár   Sledovat A čo ďalej, Baltazár online
Žánr:
drama, krimi
Režie:
Robert Bresson
Hrají a postavy:
Anne Wiazemskyová (mlynářova dcera Marie), Walter Green (Jacques), Jean-Claude Guilbert (Arnulf), Philippe Asselin (otec od Marie), Pierre Klossowski (obchodník), Nathalie Joyautová (matka od Marie)
Země:
Francie, Švédsko
Rok výroby:
1966
Popis:
Ubohý osel, jakou tíhu osudu musel nést.

V jedné pyrenejské vesnici se osel, obyčejný osel jménem Baltazar, stává svědkem osudů několika lidí. A jak mění pány, zakouší na sobě hříchy lidstva. Jeho život - od bezstarostných prvních dnů přes rány, odstrkování a dřinu až po tichou smrt na horské planině uprostřed stáda ovcí - lze možná pojímat jako symbol lidské kalvárie. Baltazarovo oko sleduje jako němý svědek svět kolem, lidi s jejich hříchy, utrpením, nadějemi...
Hodnocení:
76 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski