Sledovat Zvonilka a tvor Netvor online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Zvonilka a tvor Netvor
  Trailer k pořadu Zvonilka a tvor Netvor   Sledovat 1495 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný, Dětem
Režie:
Steve Loter
Hrají a postavy:
Ginnifer Goodwin (Fauna (Terezie Taberyová)), Mae Whitmanová (Zvonilka (Marika Šoposká)), Rosario Dawsonová (Nyx (Milada Vaňkátová)), Megan Hilty (Rozeta (Kamila Špráchalová)), Pamela Adlonová (Vidia (Zuzana Říčařová)), Lucy Liu (Mlženka (Klára Oltová))
Scénář:
Steve Loter, Tom Rogers
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Zvonilka a tvor Netvor je dalším ze strhujících dobrodružství Zvonilky a jejích vílích kamarádek. Veselá a talentovaná víla Chovatelka Fauna věří, že nelze soudit růži podle trní a že každý živý tvor je v jádru dobrý. A tak se spřátelí se záhadným tvorem, který je podle prastarých legend známý jako tvor Netvor. Zatímco Zvonilka a její vílí kamarádky nevědí, co si mají o záhadném zvířeti myslet, strážci Hvězdné roklinky, vílí Skauti, se rozhodnou magického tvora ulovit dřív, než přivolá na jejich společný domov zkázu. Fauna musí poslechnout své srdce a zariskovat, aby s pomocí svých vílích kamarádek záhadného tvora Netvora zachránila.
Hodnocení:
73 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko