Sledovat Zvonilka a tvor Netvor online

Přehrajte si Zvonilka a tvor Netvor online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Zvonilka a tvor Netvor
  Trailer k pořadu Zvonilka a tvor Netvor   Sledovat Zvonilka a tvor Netvor online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný, Dětem
Režie:
Steve Loter
Hrají a postavy:
Ginnifer Goodwin (Fauna (Terezie Taberyová)), Mae Whitmanová (Zvonilka (Marika Šoposká)), Rosario Dawsonová (Nyx (Milada Vaňkátová)), Megan Hilty (Rozeta (Kamila Špráchalová)), Pamela Adlonová (Vidia (Zuzana Říčařová)), Lucy Liu (Mlženka (Klára Oltová))
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Zvonilka a tvor Netvor je dalším ze strhujících dobrodružství Zvonilky a jejích vílích kamarádek. Veselá a talentovaná víla Chovatelka Fauna věří, že nelze soudit růži podle trní a že každý živý tvor je v jádru dobrý. A tak se spřátelí se záhadným tvorem, který je podle prastarých legend známý jako tvor Netvor. Zatímco Zvonilka a její vílí kamarádky nevědí, co si mají o záhadném zvířeti myslet, strážci Hvězdné roklinky, vílí Skauti, se rozhodnou magického tvora ulovit dřív, než přivolá na jejich společný domov zkázu. Fauna musí poslechnout své srdce a zariskovat, aby s pomocí svých vílích kamarádek záhadného tvora Netvora zachránila.
Hodnocení:
73 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski