Sledovat Zlatá princezna online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Zlatá princezna
  Trailer k pořadu Zlatá princezna   Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Pohádka, Dětem
Režie:
Moris Issa
Hrají a postavy:
Linda Rybová (Princezna), David Matásek (Vládce), Simona Stašová (Chůva Dóra), Tomáš Měcháček (Radovid), Ondřej Vetchý (Rybář), Magdalena Sidonová (Rybářova žena)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
Baladická pohádka o podobách lásky a štěstí.

Romantický pohádkový příběh, který při zachování všech atributů žánru nepostrádá ani poselství aktuální pro dnešní svět - být jiný, to automaticky neznamená být horší. Princezna, která se vysměje citu jezerního Vládce pro jeho nelidskou podobu, se sama změní do živé zlaté sochy. Kletbu zlomí teprve láska člověka, který si ji zamiluje takovou, jaká je.
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski