Sledovat Život brouka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Život brouka
  Trailer k pořadu Život brouka   Sledovat 1498 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
John Lasseter, Andrew Stanton
Hrají a postavy:
Dave Foley (Flik), Kevin Spacey (Hopper), Julia Louis-Dreyfusová (Atta), Hayden Panettiereová (Dot), Phyllis Dillerová (královna), Richard Kind (Molt)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Nech brouka žít ! Rodinný animovaný film od tvůrců Toy Story - Příběh hraček.

Život není pro mravence, žijící na Mravenčím ostrově, žádný piknik. Každé léto přilétají zachtivá sarančata - pod vedením zlého a panovačného Kobyláka - a silou mocí vymáhají z pracovité kolonie podstatnou část letní tvrdě vydřené sklizně. Náš hrdina, mravenčí vynálezce a myslitel Flik, posmívaný a odstrkovaný pro svou neschopnost přizpůsobit se konzervativně orientované kolonii, si vezme za úkol přivést pomoc zvenčí. Pro boj proti sarančatům omylem naverbuje nezaměstnanou skupinu podřadných cirkusových umělců. Falešní "bojovníci" a celá mravenčí kolonie musí napnout všechny síly, překonat tradiční strach a postavit se drzým vetřelcům.
Hodnocení:
72 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko