Sledovat Zakochany kundel II: Przygody Chapsa online

Přehrajte si Zakochany kundel II: Przygody Chapsa online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 99 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, dětem, rodinný, romantický, pohádka Zakochany kundel II: Przygody Chapsa na TV4!
  Trailer k pořadu Zakochany kundel II: Przygody Chapsa   Sledovat Zakochany kundel II: Przygody Chapsa online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, dětem, rodinný, romantický, pohádka
Režie:
Darrell Rooney, Jeannine Roussel
Hrají a postavy:
Scott Wolf (Scamp (hlas)), Alyssa Milanová (anděl (hlas)), Chazz Palminteri (Buster (hlas)), Jeff Bennett (Trusty (hlas)), Jodi Bensonová (slečna (hlas)), Bill Fagerbakke (Mooch (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Po velkém úspěchu dnes již klasického psího dobrodružství Lady a Tramp přichází zcela nový příběh, ve kterém uvidíte dokonalou animaci, spoustu legrace a nádherné písničky.
Lady a Tramp mají spolu hromadu dětí. Mezi roztomilými štěňátky je i rozpustilý Scamp, který musí být kvůli svým rošťárnám stále v psí boudě. V touze po svobodě uteče daleko z domova a na svých cestách potká osamělou Angelu. Ta Scampa seznámí se skupinou psů, které vede Buster. Když Buster připraví pro Scampa poslední test pouličního svobodného života, Scamp se musí rozhodnout mezi volností, dobrodružstvím a rodinou, kterou opustil.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski