Žabí princ v New Yorku

Žabí princ v New Yorku
  Trailer k pořadu Žabí princ v New Yorku Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Sukničkářský princ v den svatby s princeznou zhřeší s jinou dívkou. Za trest je zaklet i se svým panošem v žabáka a zachránit je může jen polibek milující ženy.
Princ Sean Maguire, který se má oženit s princeznou ze sousední země, se těsně před svatbou zapletl s jinou dívkou. Za trest jsou on i jeho panoš Martin Short proměněni v žáby. Vysvobodit je může jen polibek krásné dívky z čisté lásky. Jenže uběhlo 500 let a oba jsou stále žábami. Možná se jim konečně podaří najít pravou lásku v současném New Yorku.

Originální název:

Prince Charming

Režie: Allan Arkush
Hrají a postavy: Martin Short (Rodney), Christina Applegateová (Kate), Andrea Martinová (Serena), Billy Connolly (Hamish), Bernadette Petersová ('Titania'), Sean Maguire (okouzlující princ)
Scénář: Doug Palau
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 60 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська