Sledovat Žabí princ v New Yorku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Žabí princ v New Yorku
  Trailer k pořadu Žabí princ v New Yorku   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
Allan Arkush
Hrají a postavy:
Martin Short (Rodney), Christina Applegateová (Kate), Andrea Martinová (Serena), Billy Connolly (Hamish), Bernadette Petersová ('Titania'), Sean Maguire (okouzlující princ)
Scénář:
Doug Palau
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Sukničkářský princ v den svatby s princeznou zhřeší s jinou dívkou. Za trest je zaklet i se svým panošem v žabáka a zachránit je může jen polibek milující ženy.

Bylo nebylo kdysi Království anwynské, v němž žil okouzlující princ Jan a čaroděj-amatér Rodney, toho času princův sluha, jehož služba má vypršet v den Janovy svatby s půvabnou princeznou Gwendolinou, dcerou krále Lothianského. Sňatkem královských potomků tak má být ukončena třicetiletá vzájemná válka a obnoven mír v obou zemích. Jak už to ale v pohádkách bývá, všechno nejde tak hladce, jak se korunované hlavy mezi sebou dohodnou. Princ Anwynský je totiž mladík víc než temperamentní a neodepře si potěšení s neznámým děvčetem ani ve svatební den. Za hanebný čin je poprávu i se svým věrným panošem proměněn v žábu a bude tomu do chvíle, než královského chlípníka na rty krásná dívka z čisté lásky políbí.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko