Sledovat X-Men online

Přehrajte si X-Men online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
X-Men
  Trailer k pořadu X-Men   Sledovat X-Men online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Režie:
Bryan Singer
Hrají a postavy:
Hugh Jackman (Wolverine), Patrick Stewart (Professor Charles Xavier), Ian McKellen (Magneto), Famke Janssenová (Jean Grey), James Marsden (Cyclops), Halle Berryová (Storm)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Staňte se svědky evoluce v této akční sci-fi, plné napětí, vzrušení a oslnivých efektů!

V nedaleké budoucnosti se rodí děti se speciálním X-faktorem, který jim dává zvláštní nadpřirozenou sílu - ničivý laserový pohled, schopnost přesunovat předměty nebo ovládat počasí. Pro obyčejné lidi je těžké mutanty akceptovat, aniž by se jich báli. Profesor Xavier, celosvětově uznávaný telepat - mutant, proto zřídí speciální školu a jeho záměrem je naučit mutanty zacházet se svými schopnostmi tak, aby z nich lidé neměli strach. Ne všichni mutanti jsou však ochotni přizpůsobit se, neboť nevěří, že by spolu mohli lidé a mutanti žít. Skupina X-Men teď musí před těmito tvory lidstvo chránit, protože jejich šéf - podlý Magneto má s budoucností planety Země velice zákeřné úmysly!
Hodnocení:
74 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski