Sledovat Wojownicze Żółwie Ninja III online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Wojownicze Żółwie Ninja III
  Trailer k pořadu Wojownicze Żółwie Ninja III   Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, dětem, rodinný, sci-fi
Režie:
Stuart Gillard
Hrají a postavy:
Paige Turcová (April O'Neilová), Stuart Wilson (Walker), Sab Shimono (Lord Norinaga), Vivian Wuová (Mitsu), Mark Caso (Leonardo), Corey Feldman (Donatello)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Tentokrát se želví nindžové vydávají do japonského středověku, aby zachránili svoji přítelkyni April. Ta se tam dostala nedopatřením prostřednictvím žezla, které otevírá bránu času...

Čtyři superhrdinové, Rafael, Leonardo, Michelangelo a Donatello pokračují ve svých kouzelných dobrodružstvích. Tentokrát se Želví Nindžové přemístí do roku 1593, do starého Japonska, aby pomohli princovi Kenshi v boji proti Damiovi, jeho otci. A to všechno kvůli kouzelnému žezlu, které se objeví o čtyři století později na Manhattanu.
Hodnocení:
49 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski