Sledovat Wojownicze Żółwie Ninja III online

Přehrajte si Wojownicze Żółwie Ninja III online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Wojownicze Żółwie Ninja III
  Trailer k pořadu Wojownicze Żółwie Ninja III   Sledovat Wojownicze Żółwie Ninja III online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, dětem, rodinný, sci-fi
Režie:
Stuart Gillard
Hrají a postavy:
Paige Turcová (April O'Neilová), Stuart Wilson (Walker), Sab Shimono (Lord Norinaga), Vivian Wuová (Mitsu), Mark Caso (Leonardo), Corey Feldman (Donatello)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Tentokrát se želví nindžové vydávají do japonského středověku, aby zachránili svoji přítelkyni April. Ta se tam dostala nedopatřením prostřednictvím žezla, které otevírá bránu času...

Čtyři superhrdinové, Rafael, Leonardo, Michelangelo a Donatello pokračují ve svých kouzelných dobrodružstvích. Tentokrát se Želví Nindžové přemístí do roku 1593, do starého Japonska, aby pomohli princovi Kenshi v boji proti Damiovi, jeho otci. A to všechno kvůli kouzelnému žezlu, které se objeví o čtyři století později na Manhattanu.
Hodnocení:
49 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski