Sledovat Wilk w owczej skórze online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Wilk w owczej skórze
  Sledovat 1460 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Režie:
Maxim Volkov, Andrey Galat
Hrají a postavy:
JB Blanc (Louis), Tom Felton (Grey), Ross Marquand (Zico), China Anne McClainová (Lyra), Thomas Ian Nicholas (hubeňour), Ruby Rose (Bianca)
Země:
Rusko
Rok výroby:
2016
Popis:
V daleké kouzelné zemi žije stádo bezstarostných ovcí. Jejich poklidný život však naruší smečka vlků, kteří si postaví svůj tábor v nedaleké rokli. Zatímco se ovce snaží přijít na to, jak žít vedle svých nových sousedů, vlci se chystají zvolit nového vůdce. Stát se jím chce beznadějné, avšak smečkou oblíbené třeštidlo Grey, aby všem, včetně své snoubenky Biancy, dokázal, že na to má. Nešťastnou náhodou si však vezme magický jed a skončí tak v těle… berana!
Hodnocení:
59 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko