Sledovat Wilk w owczej skórze online

Přehrajte si Wilk w owczej skórze online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Wilk w owczej skórze
  Sledovat Wilk w owczej skórze online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Režie:
Maxim Volkov, Andrey Galat
Hrají a postavy:
JB Blanc (Louis), Tom Felton (Grey), Ross Marquand (Zico), China Anne McClainová (Lyra), Thomas Ian Nicholas (hubeňour), Ruby Rose (Bianca)
Země:
Rusko
Rok výroby:
2016
Popis:
V daleké kouzelné zemi žije stádo bezstarostných ovcí. Jejich poklidný život však naruší smečka vlků, kteří si postaví svůj tábor v nedaleké rokli. Zatímco se ovce snaží přijít na to, jak žít vedle svých nových sousedů, vlci se chystají zvolit nového vůdce. Stát se jím chce beznadějné, avšak smečkou oblíbené třeštidlo Grey, aby všem, včetně své snoubenky Biancy, dokázal, že na to má. Nešťastnou náhodou si však vezme magický jed a skončí tak v těle… berana!
Hodnocení:
59 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski