Sledovat Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti online

Přehrajte si Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 99 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovanďż˝, komedie, rodinnďż˝, animovaný Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti na HBO2!
  Trailer k pořadu Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti   Sledovat Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti online
Žánr:
animovanďż˝, komedie, rodinnďż˝, animovaný
Režie:
Nick Park
Hrají a postavy:
Geraldine McEwanová (Miss Thripp), Peter Sallis (Wallace), Sally Lindsay (Piella)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Wallace a Gromit se pustili do nového podnikání: otevřeli si pekárnu s názvem "Top Bun" a proměnili tak West Wallaby Street 62 v sýpku s pecemi, robotickými hnětači a staromódním větrným mlýnem na střeše. Proměna je dokonalá, jenže i když se podniku daří, Gromit je znepokojen zprávami o dvanácti pekařích, kteří toho roku ve městě zmizeli. Naproti tomu Wallace není znepokojen ani trochu - má totiž oči jen pro bývalou krasavici a nadšenkyni pro pečení Piellu Bakewellovou. Zatímco si Wallace a Piella užívají zájmu celého města, Gromit zjišťuje, že život jeho pána je ohrožen, a promění se v detektiva, který musí vyřešit zvyšující se počet neobjasněných vražd. Je to otázka života a chuti!
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski