Sledovat Vzhůru do oblak online

Přehrajte si Vzhůru do oblak online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Vzhůru do oblak
  Trailer k pořadu Vzhůru do oblak   Sledovat Vzhůru do oblak online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Pete Docter, Bob Peterson
Hrají a postavy:
Edward Asner (Carl Fredricksen (hlas)), Christopher Plummer ((hlas)), Jordan Nagai (Russell (hlas)), Bob Peterson (Alpha), Delroy Lindo, Jerome Ranft (Gamma)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Starý prodejce balonků Carl Fredricksen si konečně splní celoživotní sen o dobrodružstvích. Přiváže na svůj domek tisíce balonků a odletí s ním do divočiny Jižní Ameriky. Až příliš pozdě ale zjistí, že se k němu potají připojil i původce jeho nejhorších nočních můr: nadšený osmiletý průzkumník divočiny jménem Russell. Jejich společná pouť do ztraceného světa, v němž se setkávají s všemožnými zvláštními, exotickými a překvapivými postavami, je plná humoru, emocí a obrovsky nápaditých příhod
Hodnocení:
83 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski