Sledovat Veštba online

Přehrajte si Veštba online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Veštba
  Sledovat Veštba online
Žánr:
Pohádka
Režie:
Ąubomír Vajdička
Hrají a postavy:
Jozef Adamovič, Vladimír Jedµovský, Jana Zvaríková, Viera Richterová, Petra Vančíková, Kamila Magálová
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
V hlubokých lesích a na mýtině u pramene vyrůstají dva bratři - Ofeltés a Onatás. Jejich otec, ovčák Polymachos, je zaučuje do svého řemesla, ale zdá se, že dobrým pastýřem bude jen jeden z nich. Sýr a vlna z Ofeltésových ovcí nemají konkurenci široko daleko, přeje si je dokonce sama královna. Druhý z bratrů, Onatas, se časem stává zase vyhlášený hrnčířem, jehož výrobky okouzlují královskou dceru Epikasté natolik, že se jednoho dne rozhodne vyhledat tohoto zručného mládence. Statečná práce představila oba bratry na královském dvoře. Jejich osudy se však s královskými propletou i jinak.

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski