Sledovat Tygrys i przyjaciele online

Přehrajte si Tygrys i przyjaciele online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, drama, komedie, dětem, rodinný, pohádka Tygrys i przyjaciele na !
  Trailer k pořadu Tygrys i przyjaciele   Sledovat Tygrys i przyjaciele online
Žánr:
animovaný, drama, komedie, dětem, rodinný, pohádka
Režie:
Jun Falkenstein
Hrají a postavy:
Jim Cummings (medvídek Pú (hlas)), Nikita Hopkins (Roo (hlas)), Ken Sansom (králík (hlas)), John Fiedler (Piglet (hlas)), Peter Cullen (Ijáček (hlas)), Andre Stojka (sova (hlas))
Země:
USA, Japonsko
Rok výroby:
2000
Popis:
Dobrodružství Medvídka Pú a jeho přátel v kresleném filmu studia

Se snímkem Tygrův příběh přicházejí do našich kin postavičky z nesmrtelných knížek pro děti spisovatele A. A. Milneho: vedle Tygra jsou to Medvídek Pú, kamarádský Klokánek, bystrý leč nepoučitelný Králíček, hodné a skromné Prasátko, neodolatelně rozmrzelý oslík Ijáček, moudrá Sova, starostlivá Klokanice a konečně Kryštůfek Robin, jejich člověčí kamarád a rádce.
Tygrův příběh se soustředí na jednu z postaviček Púovy družiny: na Tygra a na jeho pouť Stokorcovým lesem. Tygr, který si připadá osaměle, pátrá po jiných tygrech, ale nakonec přijde na to, že jeho skutečnou rodinou jsou jeho přátelé: Klokánek, Medvídek Pú a další...
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski