Sledovat
Trampoty vodníka Jakoubka
online

Trampoty vodníka Jakoubka
  Trailer k pořadu Trampoty vodníka Jakoubka Trailer
Přehrajte si Trampoty vodníka Jakoubka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 133 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Humorná pohádka o osudech posledního vodníka na Třeboňsku.
Trampoty vodníka Jakoubka je pohádka o osudech posledního vodníka žijícího na Třeboňsku. Právě vodník Jakoubek se musí kvůli jednomu nemoudrému knížecímu rozhodnutí ze svého domova odstěhovat. Dozví se to jeho syn Tonda a rozhodne se, že to tak nenechá. Což ovšem není pro obyčejného venkovského chasníka zrovna snadný úkol. A aby to už vůbec nebylo jednoduché vmísí se nám do děje ještě pan kníže osobně, princezna Aneta, její nápadník urozený vikomt z dalekých krajů a taky napůl tulačka a napůl zlodějka Vendula. Pohádka, v níž téměř absentují kouzla a čáry, akcentuje humor a moudrost, zatímco zlo tu zastupuje zejména lidská hloupost.

Žánr: Pohádka, Dětem
Režie: Vít Olmer
Hrají a postavy: Jiří Korn (Vodník Jakoubek), Simona Chytrová (Terezie Vomáčková), Tatiana Pauhofová (Vendula), Václav Jílek (Tonda), Jan Skopeček (Alois Bartoušek), Josef Abrhám (Kníže Karel)
Scénář: Jiří Chalupa
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 53 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 SM ČT1 8.5.2022 13:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko