Sledovat Toy Story 2: Příběh hraček online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Toy Story 2: Příběh hraček
  Trailer k pořadu Toy Story 2: Příběh hraček   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Muzikály, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
John Lasseter, Ash Brannon, Lee Unkrich
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Woody (hlas)), Tim Allen (Buzz Lightyear (hlas)), Joan Cusacková (Jessie the Yodeling Cowgirl (hlas)), Kelsey Grammer (Stinky Pete the Prospector (hlas)), Don Rickles (pan rajčatová hlava (hlas)), Jim Varney (Slinky Dog (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Příběh hraček dobyl svět. Teď jsou hračky zpátky a dobrodružství pokračuje.

Hračky dobyly svět a teď jsou zase tady! Jejich nové dobrodružství je plné napětí, humoru, krásných písniček a strhující animace. Toy Story II: Příběh hraček je bonbónkem pro malé i velké diváky!
Mimo známých hrdinů se ve filmu představují i nové postavy, například kovbojka Jessie nebo Starouš Pete. Andy odjel na letní tábor a posedlý sběratel hraček AI toho využije, aby unesl Woodyho. Jeho nejlepší kamarád Buzz Rakeťák svolá skupinu nejodvážnějších hraček - Brambůrka, Prasátko Šunčíka, Rexe a Slinkyho. Všichni okamžitě vyrážejí na nebezpečnou a dobrodružnou záchrannou výpravu!
Hodnocení:
79 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski