Sledovat Tony, tobě přeskočilo online

Přehrajte si Tony, tobě přeskočilo online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 82 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Tony, tobě přeskočilo online
Žánr:
dětem, rodinný
Režie:
Drahomíra Králová, Věra Plívová-Šimková
Hrají:
Ąudovít Króner (Tony), Josef Filip (Prásílek), Jožka Masničák (stárek Joska), Zdena Smrčková (Anička), Jiřina Šolcová (Růžena), Adam Matějka
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Přitažlivě natočená moralita sděluje, že vůbec nezáleží na komfortu a hmotném vybavení, důležité jsou fungující mezilidské vztahy. Přesvědčí se o tom i čtveřice kamarádů z dětského domova, kteří najdou opravdové rodinné zázemí v obyčejné venkovské chalupě a u svérázného svobodného mládence. A vůbec nevadí, že tam chybějí nejrůznější civilizační vymoženosti. Podařilo se tu vyhmátnout velice přesvědčivě i hravě různorodé povahy malých dětí, které teprve v prostředí vzájemné lásky a pochopení skutečně pookřejí.
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.