Sledovat Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor
  Sledovat 1448 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Režie:
Jeff Bailey, David Mitton, Steve Asquith, Greg Tiernan, David Baas, Dianna Basso
Hrají a postavy:
Michael Angelis (komentátor), Michael Brandon (komentátor), Keith Wickham (Dowager Hatt / ...), Kerry Shale (Cranky / ...), Matt Wilkinson (Cranky / ...), Jules Dejongh (Alicia Botti / ...)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1984
Popis:
Tomáš je nebojácná malá modrá lokomotiva, která hrdě nese na svém boku číslici jedna. Neustále prožívá nějaká dobrodružství se svými kamarády Jamesem, Percym, Emily, Henrym a Gordonem, jakož i tělnatým průvodčím a přednostou stanice, který pečuje o to, aby železniční doprava nikde nevázla.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski