Sledovat Tintin a chrám Slunce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Tintin a chrám Slunce
  Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Eddie Lateste
Hrají a postavy:
Philippe Ogouz (Tintin), Claude Bertrand (Le capitaine Haddock), Lucie Dolene (Zorrino), Albert Augier (Le moustachu costaud s'attaquant a Zorrino), Jacques Balutin (Le lecteur begue du journal montrant une photo de), Genevieve Beau
Země:
Francie, Belgie, Švýcarsko
Rok výroby:
1969
Popis:
Archeologové, kterým se podařilo najít starý chrám Inků, se stanou obětí kletby. Tintin a Haddock se jim snaží pomoci a zároveň chtějí zachránit profesora Hluchavku, a tak se rozhodnou podniknout výpravu do Peru, aby objasnili tuto záhadu. Když se jim podaří najít chrám Slunce, jsou i oni zajati a odsouzeni na smrt upálením. Šikovnému Tintinovi se pomocí zatmění slunce podaří přesvědčit Inky o jejich nevinně, zrušit tak kletbu a zachránit profesora.
Hodnocení:
67 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski