Thór - Legendy z Valhally

Sledovat
Thór - Legendy z Valhally
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Mladý kovář Thór žije šťastně se svou matkou v poklidné vesničce. Podle legendy je synem krále bohů Ódina. Thór sní o cti, úctě a věčné slávě a jeho skutečnými hrdiny jsou bojovníci padlí v bitvě, kteří přijdou do Valhaly, síně padlých. Čirou náhodou nebo snad řízením osudu se Thórovi dostane do rukou kladivo Drtič, nejmocnější zbraň světa. Jelikož legenda praví, že Thór je Ódinovým synem, vesničané věří, že je hrůzostrašní obři nikdy nenapadnou. Ale šeredně se pletou. Armáda obrů vtrhne do vesnice a unese mezi jinými i Thórova dobrého přítele Eddu. Thor se vydává s kladivem Drtičem svého přítele zachránit.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie: Óskar Jónasson, Toby Genkel, Gunnar Karlsson
Hrají a postavy: Justin Gregg (Thor), Paul Tylack (Crusher), Nicola Coughlan (Edda (hlas)), Liz Lloydová (Hel), Alan Stanford (Odinn), Emmet Scanlan (Sindri)
Scénář: Mick Casale, Fridrik Erlingsson, Toby Genkel, Mark Hodkinson, Óskar Jónasson
Země: Německo, Island, Irsko
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 51 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko