Sledovat Thór - Legendy z Valhally online

Přehrajte si Thór - Legendy z Valhally online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Thór - Legendy z Valhally na !
  Trailer k pořadu Thór - Legendy z Valhally   Sledovat Thór - Legendy z Valhally online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Óskar Jónasson, Toby Genkel, Gunnar Karlsson
Hrají a postavy:
Justin Gregg (Thor), Paul Tylack (Crusher), Nicola Coughlan (Edda (hlas)), Liz Lloydová (Hel), Alan Stanford (Odinn), Emmet Scanlan (Sindri)
Země:
Německo, Island, Irsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Mladý kovář Thór žije šťastně se svou matkou v poklidné vesničce. Podle legendy je synem krále bohů Ódina. Thór sní o cti, úctě a věčné slávě a jeho skutečnými hrdiny jsou bojovníci padlí v bitvě, kteří přijdou do Valhaly, síně padlých. Čirou náhodou nebo snad řízením osudu se Thórovi dostane do rukou kladivo Drtič, nejmocnější zbraň světa. Jelikož legenda praví, že Thór je Ódinovým synem, vesničané věří, že je hrůzostrašní obři nikdy nenapadnou. Ale šeredně se pletou. Armáda obrů vtrhne do vesnice a unese mezi jinými i Thórova dobrého přítele Eddu. Thor se vydává s kladivem Drtičem svého přítele zachránit.
Hodnocení:
50 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski