Sledovat
Mr. Bean: Animované příběhy
online

Mr. Bean: Animované příběhy
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Britský seriál Mr. Bean: Animované příběhy inspirovaný oblíbeným a úspěšným seriálem téhož jména, pojednává o naivně sobeckém a nedospělém panu Beanovi. Pan Bean žije ve svém bytě se svým dlouholetým nejlepším přítelem, medvídkem Teddym. Pronajímatelka bytu, paní Wicketová a její strašidelně vypadající jednooká kočka Scrapper mu však nedají pokoj. Nástrahy života nicméně překonává brilantně, i když ne zcela obvyklým způsobem.

Žánr: Komedie, Animovaný, Rodinný
Hrají a postavy: Rowan Atkinson (Mr. Bean), Teddy (Teddy), Gary Martin (Additional Voices), Matilda Zieglerová (Irma Gobb), Sally Graceová (Additional Voices), Jon Glover (Additional Voices)
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Boomerang 31.10.2021 08:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko